Chubbsafes kluizen en brandkasten
Chubbsafes is een van de meest erkende merken ter wereld op het gebied van fysieke beveiliging. De geschiedenis begint met Charles Chubb, die in 1835 in het Verenigd Koninkrijk zijn eerste patent voor een inbraakwerende kluis registreerde. Vandaag maakt Chubbsafes deel uit van de internationale Gunnebo Group en biedt het merk een uitgebreid gamma kluizen, brandkasten, kluisdeuren en kluiskamers, gecertificeerd volgens de Europese normen.
Certificering en pantsertechnologie
Het merk onderscheidt zich door een voortdurende focus op innovatie, kwaliteit en internationale certificering. Van brandbescherming tot lichte pantsermaterialen zoals Dualite®: Chubbsafes beantwoordt aan hoge veiligheidseisen bij een beperkt gewicht. De meeste modellen zijn gecertificeerd door ECB·S of A2P en dekken de klassen 1 tot 6 volgens EN 1143-1, met kluiskameroplossingen tot in de hoogste klassen.
Het gamma per toepassing
Het gamma dekt elk gebruik, en niet elk model beschermt tegen hetzelfde: dat bepaalt waar u moet kijken. Modellen die uitsluitend tegen inbraak beschermen, zoals de Consul, de ProGuard, de Custodian en de VEGA, staan bij de inbraakwerende kluizen. Uitvoeringen die inbraakweerstand en brandbescherming combineren, zoals de Senator, de Trident, de DuoForce T2 en de TriForce T2, vindt u bij de brandkasten met dubbele certificering. Wie in de eerste plaats documenten tegen brand wil beschermen, kijkt naar de DPC bij de brandwerende kasten. De Omega Deposit en de ProGuard DT horen bij de afstortkluizen, de HomeSafe bij een kluis voor thuis, en voor grotere volumes leveren en plaatsen wij Chubbsafes kluisdeuren en kluiskamers. De juiste keuze hangt af van het gewenste veiligheidsniveau, de brandwerendheid, het nuttige volume, het type slot en de installatievereisten; wij adviseren u graag over elk van deze punten.
Service voor bestaande Chubbsafes- en Lips-kluizen
Wij verzorgen het onderhoud, de herstelling en het openen van kluizen van bestaande Chubbsafes-modellen, met een ruime voorraad onderdelen en passende sloten. Heeft u nog een oude Lips-brandkast? Chubbsafes is de rechtstreekse erfgenaam van dit historische Nederlandse merk — lees meer over LIPS Brandkasten in België en onze service voor bestaande Lips-kluizen. Het volledige merkverhaal, van Chubb in 1835 tot de Gunnebo Group, leest u op de pagina over de geschiedenis van Chubbsafes.
Advies, levering en plaatsing
Als Chubbsafes-verdeler begeleiden wij u bij de keuze van het meest geschikte model, met levering en plaatsing door ons eigen team in heel België, ook op verdieping. Weet u nog niet welk niveau u nodig heeft, dan vertrekt u het best van kluis of brandkast kopen in België.